MP

MISTRZOSTWA POLSKI ŁAŃCUT

Z ogromnym wzruszeniem i nieopisaną dumą chcemy podsumować Mistrzostwa Polski IDO Show Dance & Production, które odbyły się w dniach 27-28 kwietnia w Łańcucie – to co się wydarzyło w hali MOSiR Łańcut było dla nas niezwykłym przeżyciem pełnym emocji !🥹
 
Nasz klub wygrywa klasyfikacje medalową zdobywając:
🥇1. miejsce i Tytuł Mistrza Polski | Show Dance Groups Children
🥇1. miejsce i Tytuł Mistrza Polski | Show Dance Groups Junior
🥇1. miejsce i Tytuł Mistrza Polski | Show Dance Groups Adults 1
🥇1. miejsce i Tytuł Mistrza Polski | Show Dance Formations Adults 2
🥇1. miejsce i Tytuł Mistrza Polski | Show Dance Formations Adults 1
🥇1. miejsce i Tytuł Mistrza Polski | Show Dance Formations Junior
🥇1. miejsce i Tytuł Mistrza Polski | Show Dance Formations Children
🥇1. miejsce i Tytuł Mistrza Polski – Monika Ciryt & Monika Międlar | Show Dance Duos Female Adults 1
🥇1. miejsce i Tytuł Mistrza Polski – Laura Pinkowicz & Natalia Sowa | Show Dance Duos Junior 1
🥇1. miejsce | Show Dance Groups Mini Kids
🥈2. miejsce i Tytuł Vice Mistrza Polski – Laura Pinkowicz | Show Dance Solo Female Junior 1
🥈2. miejsce i Tytuł Vice Mistrza Polski – Milena Kielar & Magdalena Trojnar | Show Dance Duos Junior 2
🥈2. miejsce – Marianna Chmiel | Show Dance Solo Female Mini Kids
🥉3. miejsce i Tytuł II Vice Mistrza Polski – Laura Ostrowska | Show Dance Solo Female Children
🥉3. miejsce i Tytuł Vice Mistrza Polski – Milena Kielar | Show Dance Solo Female Junior 2
🏆4. miejsce – Wanessa Bednarz | Show Dance Solo Female Adults 1, choreografia Rafal Minkiewicz
🏆5. miejsce – Kinga Zielonka | Show Dance Solo Female Children
🏆5. miejsce – Lena Stępień & Kinga Zielonka | Show Dance Duos Children
🏆9. miejsce – Monika Ciryt | Show Dance Solo Female Adults 1
🏆9. miejsce – Wiktoria Drapała & Lidia Pańko | Show Dance Duos Children
🏆10. miejsce – Antonina Goclan & Amelia Olszewska | Show Dance Duos Children
🏆15. miejsce – Lena Kot | Show Dance Solo Female Adults 1
 
💃🏻 Trener – Ewa Hołub
🧠 Choreograf – Monika Hołub
🤸 Przygotowanie akrobatyczne – Iza Matias
🩰 Przygotowanie klasyczne – Olga Drążek
 
💝 Kochani Tancerze – podziwiamy Waszą piękną pracę, wielkie zaangażowanie i profesjonalne podejście w przygotowania do udziału w Mistrzostwach Polski – tym samym uzyskujemy kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata IDO !
 
💝 Dziękujemy rodzicom naszych tancerzy za wiarę i wspieranie dzieci na każdym tanecznym kroku ich rozwoju !
 
💝 Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że mogliśmy współorganizować te zawody z Miasto Łańcut, Polska Federacja Tańca i Łańcuckim Stowarzyszeniem Wspierania Edukacji Artystycznej GEST.
 
❤️ Dziękujemy Burmistrzowi Miasta Łańcuta Panu Rafał Kumek za wiarę w to, że nasze marzenia o organizacji Mistrzostw Polski w ŁAŃCUCIE stały się rzeczywistością !
❤️ Dziękujemy Prezesowi PFT Panu Piotr Patłaszyński za zaufanie i umożliwienie organizacji w Łańcucie tak prestiżowej imprezy !
❤️ Dziękujemy Dyrektorowi Organizacyjnemu Panu Andrzej Kuźnicki za zaangażowanie, profesjonalizm i zaawansowane umiejętności organizacyjne, które były kluczowe dla sprawnego przebiegu wydarzenia. Każdy etap przygotowań został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, co przyczyniło się do stworzenia niezapomnianej atmosfery i pozytywnego doświadczenia dla wszystkich uczestników.
❤️ Dziękujemy sędziemu głównemu Panu Jacek Sennewald i sędziom za profesjonalną i pełną zaangażowania pracę w komisji sędziowskiej zapewniającej uczciwość i sprawiedliwość dla wszystkich tancerzy.
❤️ Dziękujemy skrutinerowi Panu Michał Gawron za staranne i precyzyjne działania, które sprawiły, że całe wydarzenie przebiegło bezproblemowo i z najwyższymi standardami profesjonalizmu.
❤️ Dziękujemy moderatorowi Panu Tomek Pilewski za profesjonalizm, który sprawił, że wydarzenie było nie tylko emocjonujące, lecz także sprawnie przeprowadzone.
❤️ Dziękujemy za obecność na Gali Mistrzostw Panu Michał Mglej – Zastępcy Burmistrza Miasta Łańcuta oraz Panu Szymon Kowalewski – Kapitanowi Tanecznej Reprezentacji Polski IDO.
❤️ Dziękujemy firmie Woda Źródlana Iwoniczanka za niezawodne wsparcie dzięki któremu mogliśmy zapewnić uczestnikom wyjątkowe doświadczenia oraz stworzyć atmosferę pełną inspiracji i radości z tańca.
❤️ Dziękujemy Marcin Jaworski za nieoceniony wkład w przygotowania, kreatywną oprawę graficzną zawodów i realizacje szalonych pomysłów.
❤️ Dziękujemy wszystkim klubom za udział i gratulujemy wyników ! Wasza obecność sprawiła, że Mistrzostwa były wyjątkowe i pełne wspaniałych prezentacji. Dziękujemy Wam – drodzy tancerze i trenerzy za niesamowitą pasję, zaangażowanie i ciężką pracę, która zaowocowała na łańcuckim parkiecie !
❤️ Dziękujemy Dyrektorowi MOSiR Łańcut Panu Jerzy Halka i Zastępcy Dyrektora MOSiR Łańcut Panu Adam Onyszczuk za wsparcie działań organizacyjnych.
❤️ Dziękujemy naszym partnerom za niezastąpione wsparcie i cudowną współpracę, która przyczyniła się do stworzenia niezapomnianych chwil dla wszystkich uczestników: Hotel Łańcut, BLOCH, PCRM, FASTER, Zakład instalatorstwa elektrycznego Paweł Olejarka, Agencja Ochrony Szakal, Poligrafia Not, Objazdowa Szama, Pineapple Media, dawaj_na_insta
❤️ Dziękujemy firmie Toton Show za fantastyczną oprawę sceniczną całego wydarzenia, dbałość o każdy detal i nieocenioną rolę w tworzeniu atmosfery pełnej magii.
❤️ Wielkie podziękowania kierujemy w stronę wolontariuszy, naszych instruktorek, tancerzy i rodziców – Wasza bezinteresowna pomoc i ogromne zaangażowanie sprawiły, że zawody stały się nie tylko możliwe, ale także wyjątkowe !
 
WSZYSCY RAZEM STWORZYLIŚCIE CHWILE, KTÓRYCH NIE ZAPOMNIMY DO KOŃCA ŻYCIA !
DZIĘKUJEMY,
Ewa Hołub i Monika Hołub
 
Wszystkie zdjęcia oraz nagrania reels znajdziecie na pineapplemedia.pl
 

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Możliwość komentowania została wyłączona.