Riesa

ISKIERKA MISTRZEM ŚWIATA !

W dniach 13-17 czerwca w niemieckim mieście Riesa odbyły się Mistrzostwa Świata Show Dance
 
💃 Nasz klub reprezentowało 7️⃣4️⃣ tancerzy w 4️⃣ kategoriach wiekowych z 8️⃣ choreografiami 🤍❤️
 
❣️ Kochani TANCERZE – Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i dziękujemy za każdą chwilę spędzoną podczas tej pięknej imprezy międzynarodowej. Pokazaliście, że nic nie jest niemożliwe, gdy posiada się determinację, wytrwałość i wiarę we własne umiejętności. 🤍❤️
Wyniki:
🥇 I miejsce i Tytuł Mistrza Świata – Formations Show Dance Children
Tancerze: Antonina Bal, Liliana Barańska, Maja Bytnar, Wiktoria Drapała, Natalia Dzień, Antonina Goclan, Aleksandra Iwaszek, Milena Klepacz, Gabriela Laska, Aleksandra Mazurek, Amelia Olszewska, Blanka Orzechowska, Laura Ostrowska, Nikola Pakosz, Maria Panek, Lidia Pańko, Laura Pinkowicz, Julia Rajda, Milena Stafa, Lena Stępień, Aleksandra Surmacz, Maja Warchałowska, Kinga Zielonka
🥇 I miejsce i Tytuł Mistrza Świata – Formations Show Dance Adults 2
Tancerze: Ewa Antosz, Marzena Bester, Anna Blicharz, Katarzyna Bożek, Anna Frankowska-Tworek, Joanna Gawron, Ewa Hołub, Marzena Krupa, Katarzyna Łukaszów, Katarzyna Mach-Wawrzaszek, Agata Małkińska-Bujak, Sabina Miazga, Paulina Nowak, Jadwiga Nycz, Karol Peszko, Ilona Pie, Anna Ryznar-Sicińska, Joanna Sołek, Magdalena Szczupak, Magdalena Szpytma, Marta Zardzewiały, Monika Ziemińska
🥉 III miejsce i Tytuł II Wicemistrza Świata – Groups Show Dance Children
Tancerze: Antonina Bal, Milena Klepacz, Gabriela Laska, Amelia Olszewska, Laura Ostrowska, Laura Pinkowicz, Lena Stępień
🏆 V miejsce finałowe – Formations Show Dance Juniors
Tancerze: Nina Baum, Julia Cisek, Lena Falger, Milena Gibała, Milena Kędziora, Ilona Kielar, Milena Kielar, Lena Kot, Oliwia Łukasik, Monika Międlar, Ewa Miśko, Helena Piekło, Emilia Pięta, Jagoda Rusin, Katarzyna Ryznar, Wiktoria Sołek, Natalia Sowa, Karolina Stachurska, Magdalena Trojnar, Ewa Wanowicz, Maja Węgrzyn, Amelia Winiarz
🏆 V miejsce finałowe – Groups Show Dance Juniors
Tancerze: Lena Falger, Milena Kielar, Lena Kot, Monika Międlar, Wiktoria Sołek, Natalia Sowa, Magdalena Trojnar
🏆 V miejsce finałowe – Groups Show Dance Adults
Tancerze: Wanessa Bednarz, Monika Ciryt, Zuzanna Józefczyk, Zuzanna Sicińska, Dagmara Ślęk, Daria Ślęk, Ada Wawrzaszek
🏆 VII miejsce półfinałowe – Duos Show Dance Children – Milena Klepacz i Laura Pinkowicz
🏆 VII miejsce półfinałowe – Solos Female Show Dance Junior 1 – Milena Kielar
Dziękujemy również wszystkim, którzy wsparli naszych tancerzy i byli z nami podczas tej imprezy międzynarodowej 💛
 
🧡 Dziękujemy Kapitanowi polskiej reprezentacji Panu Szymonowi Kowalewskiemu za opiękę, wsparcie i profesjonalizm 🤍❤️
 
 
 
🧡 Dziękujemy Marta Warchałowska i Justyna Orzechowska za obecność podczas wyjazdu i nieocenioną pomoc 😘
 
💃 Trener wszystkich grup Ewa Hołub
🧠 Choreograf Monika Hołub
🤸‍♀️ Przygotowanie akrobatyczne Izabela Matias
🩰 Przygotowanie klasyczne Olga Drążek Shabanova
🎭 Rekwizyty Monika Filip-Kuras Sławek Kuras Piotr Karp
🚌 Bezpieczna podróż „Nieważne gdzie, ważne z kim” 😃 Usługi Turystyczne Kwoszcz Sławek Kwoszcz
 
❣️ Gratulujemy wszystkim zespołom wspaniałych prezentacji i cudownych wyników 🇵🇱 #teampoland
 
Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za Wasze nieocenione wsparcie, które umożliwiło nam udział w Mistrzostwach Świata Show Dance. Wasza hojność i zaangażowanie umożliwiły nam spełnienie naszych marzeń i udział reprezentacji naszego klubu na tak prestiżowej arenie.
Rodzice Tancerzy ❣️
ZMM MAXPOL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ❣️
Marlena Goclan i Mariusz Goclan ❣️
 
🤍 To jest nie do opisania, jak wielką wartość ma wsparcie społeczności i firm, które wierzą w nasze pasje i cele. Wasza wiara w nas sprawiła, że czuliśmy się pewnie na parkiecie, dając z siebie wszystko podczas każdej prezentacji w Sachsen Arena.
 
🤍 Dziękujemy Wam za to, że uwierzyliście w nasze marzenia i udzieliliście nam wsparcia w ich realizacji.
 
🤍 Mamy nadzieję, że nasze wyniki i występy na Mistrzostwach Świata Show Dance były dla Was satysfakcjonujące i że czuliście się częścią naszego sukcesu.
 
🤍 Jesteśmy przekonani, że zdobycie tego doświadczenia na mistrzostwach przyczyni się do naszego rozwoju jako tancerzy i ludzi.
DZIĘKUJEMY ♥️
 
Filmik podsumowujący nasz udział w Mistrzostwach Świata jest dostępny pod tym linkiem

Możliwość komentowania została wyłączona.