DZIECI A

Grupa

DZIECI A

Jest to grupa reprezentacyjna dzieci Zespołu „Iskierka”. Zajęcia dla tej grupy prowadzone są na wysokim stopniu zaawansowania. Poza zajęciami z techniki tanecznej oraz choreografii dzieci uczęszczają również na treningi z akrobatyki oraz zajęcia z baletu. Tancerze uczestniczą w warsztatach i szkoleniach ze znakomitymi gwiazdami sceny tanecznej, a także w zimowiskach tanecznych oraz biorą udział w festiwalach i przeglądach wojewódzkich jak i ogólnopolskich. Grupa Dzieci A reprezentuje miasto Łańcut na Krajowych Mistrzostwach Polski Show Dance odbywających się raz w roku – konkurując z najlepszymi klubami w kraju.

Grupa

DZIECI B, C, D

W tych grupach tancerze posiadają już podstawy tańca klasycznego. Doskonalona jest w dalszym ciągu gibkość i skoczność. Przede wszystkim dzieci uczą się trudniejszych kombinacji z zakresu tańca współczesnego i nowoczesnego. Zajęciami dodatkowymi są treningi z akrobatyki. W każdym sezonie przygotowywana jest dla tych grup nowa choreografia, która jest prezentowana na koncertach w Łańcucie oraz wydarzeniach artystycznych na terenie województwa podkarpackiego.

DZIECI B, C, D
GRUPY NABOROWE

GRUPY NABOROWE

W sezonie 2023/2024 powstały dwie grupy naborowe. Grupa 4-5-latków – to połączenie muzyki, ruchu i rytmu, czyli nauka tańca poprzez zabawę. Prowadzone przez nas zajęcia pozwalają rozwijać równowagę, prawidłową postawę oraz kreatywność każdego maluszka. Na zajęciach uczymy zarówno samodzielności jak i współpracy w grupie. Grupa 6-8-latków – kształtujemy u dzieci zapamiętywanie coraz dłuższych sekwencji tanecznych oraz ćwiczymy koordynację ruchową. Podczas zajęć dbamy o prawidłowy rozwój każdego dziecka. Uczymy trudniejszych ćwiczeń koordynacyjnych, poszerzamy wyobraźnie, zwiększamy kreatywność, dbamy o gibkość i wytrzymałość każdego dziecka.

W obu grupach tworzona jest nowa choreografia, która ma swoją premierę w II półroczu sezonu artystycznego.

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tym, co kochamy robić najbardziej!